..

Dessingy

In love dessing

6. listopadu 2009 v 16:31 | Shiori Akira
Takže...tenhle desing jsem dělala minulí týden,když jsem byla nemocná...kydyb někdo chtěl nechť písne na mail ShioriAkira@seznam.cz a já mu to nastavím...jen mi napište heslo a adresu vašeho blogu a taky desing,ktery chcete!!!Nebojte blogy nekradu.... =)

NaruHina love♥-Zabraný!!

27. října 2009 v 16:02 | Shiori Akira
Takže další desing z bývalého blogu,kdo chce nechť napíše na meil ShioriAkira@seznam.cz a napise jaky dess chce,jmeno,blog a heslo na blog...nebojte blogy nekradu!!!
zabraný tímto blogem!!!!

Memories of Deidara

27. října 2009 v 15:44 | Shiori Akira
Takže tenhle byl z mého druhého blogu,který jsem zrušila,kdo má zajem at pisne na mejl ShioriAkira@seznam.cz a napis jmeno,blog,dess ktery chce a heslo....nebojte blogy nekradu!!

Friend 4EVER

27. října 2009 v 15:15 | Shiori Akira
Zase jsem se nudila a udělala sem desing...mě osobně se až tak nelíbí,ale kdyby ho náhodou někdo chtěl,tak mi napište na ShioriAkira@seznam.cz a napište mi svuj nick,blog a vaše heslo a ja vam ho nastavim!!!=)

Chce někdo dessing?

29. srpna 2009 v 18:50 | Shiori Akira
Mno nudila sem se ,a tak sem udělala desing s Ginem.....komu by se líbí...tak ať napíše do komentů......a napíše na e-mail: ShioriAkira@seznam.cz své heslo blogu a já mu to nastavím.....nebojte blogy nekradu...už mám 2 a to mi stačí ˇˇ.
jo a pS:to růžové křiklavé písmo tam samo nebude..XD
 
 

Reklama