..

Tale of Heroes 4- Zvěst o temném rytíři

27. listopadu 2009 v 11:10 | Shiori Akira
Šli Dolanarem. Bylo to krásné městečko. Všude kolem plno elfů. Vypadali mile. Najednou Erijel zastavila.
,,Jsme tu" řekla a vešla do budovy. Leion šel za ní. Vevnitř to bylo celé ze dřeva. Bylo tam také hodně květin, které zdobily celou budovu a pak na pravo schody, po nichž se chodilo do vyššího patra. V celé budově bylo ticho. Nebylo to jako ve Stormwindu, kde dojdeš do hostince a sotva slyšíš sebe sama. No co, jiný kraj,jiný mrav. Řekl si pro sebe Leion a sedl si na židli vedle Erijel. Ta objednala jídlo a pak spustila:
,,Leione, vím, že se ti o tom asi nebude chtít mluvit, ale myslím si, že je to až moc důležité"
,,To je v pořádku" řekl Leion a zakousl se do jídla. Úžasná chuť. Nedokázel to popsat. Nevěděl sice co to je, ale bylo to naprosto úžasné.
,,Zajímalo by mě, jak to ochránce myslel, to s tou temnotou" zamyslela se Erijel.
,,To by mě taky zajímalo. Vůbec nevím o čem to mluvil." řekl zmateně Leion.
,,Temnota, temnota...že by to mělo něco společného s tím Temným rytířem, kterého jsme asi před týdnem zničili?" přemýšlela nahlas.
,,Temný rytíř?" divil se Leion.
,,Ano...ty jsi o něm neslyšel? Zničeho nic se objevil a podpálil část Stormwindu. Nemohli jsme ho porazit, byl až moc silný. Po hlavním městě lidí přišel na řadu Darnassus, hlavní město elfů. Naštěstí jsme získali magické žezlo, které jediné mělo tu moc ho porazit, ale i přesto byl Darnassus zasažen jeho ničivou mocí. Jakmile se však rytíř rozplynul, tak žezlo se zničilo společně s ním. Pokud se něco takového stane příště, tak nevím co budeme dělat." ukončila své povídání Erijel.
,,Páni..to jsem nevěděl. To byl vážně tak mocný a zlí? Zajímalo by mě, jak vlastně vypadá takové ztělesněné zlo." zamyslel se Leion.
,,Měl černou zbroj a obrovský meč s lebkou, který modře svítil. Do očí jsem mu ale neviděla, protože měl černou kápi."odpověděla mu Erijel.
,,Waw" zašeptal tajemně Leion a začal si v hlavě představovat podobiznu temného rytíře.
,,Leione, nevím jestli cítíš to samé, ale prostě chci jen říct, že i když se známe teprve hodinu, tak mám pocit jako by jsme se už někde potkali" řekla.
,,Máš pravdu, cítím to stejně. Beru tě jako někoho, koho jsem znal. Sice ne jako blízkého přítele,ale jako člověka, se kterým jsem mluvil a znal ho." zamyslel se.
,,Je to zvláštní"
,,Ano,to je"
,,No nic, jdu se zeptat jestli tu můžeme přespát. Pak za mnou dojdi nahoru." řekla Erijel a zamířila si to po těch dřevěných schodech nahoru. Leion se zamyslel. Pořád mu v hlavě ležel ten Temný rytíř a zničená města. Seděl tam a přemýšlel a postupně si začínal uvědomovat, že je strašně ospalí. Už půjdu za Erijel! Řekl si v hlavě a zamířil si to ke schodům. Jakmile došel nahoru, tak spatřil Erijel, jak si povídá s jedním elfem. Když ho uviděla, tak se uklonila a popošla k němu.
,,Takže můžeme tu přespat. Mimochodem, ty asi nemáš peníze, že jo?" zeptala se ho Erijel, i když už předem věděla, jaká odpověď bude následovat.
,,No...nemám"řekl Leion.
,,Já jsem si to myslela....vrátíš mi je někdy jindy" pousmála se Erijel a společně s mužem se vydala do přízemí.
,,Běž zatím do pokoje, já za chvíli dojdu" vzkázala mu už jen pouhá ozvěna jejího hlasu.
,,Jasně" řekl si pro sebe a vyšel po schodech do dalšího patra.
TO BE CONTINUED

(doufám,že se líilo...pls komenty)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tsuuki (≧∀≦) *LásQen eSBenQo* Tsuuki (≧∀≦) *LásQen eSBenQo* | Web | 27. listopadu 2009 v 12:25 | Reagovat

to bolo úplne super xD rýchlo daj ďalší.. cem cem cem mooc ďalšiu kapitolku xD bolo to naozaj super a je to veľmi zaujímavé xD

2 Aeriska SBé:) Aeriska SBé:) | Web | 27. listopadu 2009 v 16:03 | Reagovat

krásné, umis super psat povidky z takovych dob ty výrazy atak :D taky premyslim ze bych udelala komix z MMORPG no prave si stahuju PW (vic na blogu) tak uvidime  ;-)

3 Akinka Akinka | Web | 27. listopadu 2009 v 17:16 | Reagovat

kvášný, supr, těším se mocinky na další díleček XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama