..

Listopad 2009

Dostala jsem nápad =) (takový ujetý....)

30. listopadu 2009 v 12:27 | Shiori |  Deník Shiori...
Dostala jsem nápad...jak víte,jsem člověk a mám názory mno a tak bych chtěla vyzkoušet,že vždycky napíšu nějaké téma a vy se k tomu budete vyjadřovat a budete mi písat do komentů vaše názory.....Dneska jsem přišla na jedno téma...nevím jestli zajímavé,ale mě to nedalo.....asi před měsícem jsem shlédla Bleach-memories of nobody mno a strašně se mi líbila postava Senny(nebo jak se to píše...snad víte o koho jde) ...myslíte,že by se Senna hodila k Ichigovi??? Já jsem toho názoru, že asi jo...viděla jsem mu to na očích,ale to je jedno.... =)

Blood+-rozcestník

29. listopadu 2009 v 9:30 | Shiori Akira-děsně zamilovaná do itachiho ♥_♥
Příběh se odehrává v Japonsku-přesněji na Okinawě. Hlavní hrdinkou je Saya Otonashi, která se zdá být na první pohled obyčejnou holkou. Chodí do školy, s kamarádkou na nákupy a podobně. Jednoho dne se to však změní, a to když na ulici potká violončelistu Hajiho. Ta píseň, kterou uslyšela se jí zdá odněkud povědomá, ale neví odkud. Poté co dojde domů si však vzpomene,že něco nechala ve škole, a tak se tam večer vrací. Ve škole se však začnou dít podivné věci a objevilo se tam také jedno zvláštní stvožení,teré na sayu zaútočilo a nebýt Hajiho, tak by byla v průšvihu. Ten ji políbil a přitom jí daroval svou krev, čímž probudil její upíří povahu. Pak jí podal její katanu, kterou měl pečlivě schovanou a ona tu zrůdu porazila. Saya si však na nic nepamatuje, ani z té noci a ani na svoji minulost. Dokáže si saya vzpomenout?

recenze- taková víc rozsáhlejší recenze
obrázky- různé wallpery a podobně
postavy- lidi, se kterými se během anime setkáte
MP3- písničky download i k poslechu
videa- nějaká zajímavá videa
pairing- kdo s kým...♥
OP&ED- písničky na začátku a na konci

Můj názor na Anime:
Když jsem tohle Anime viděla poprvé, tak mě moc nebavilo. Jedním z důvodů byla pro mě nepříjemná povaha Sayi. Celé mi to přijde takové nudné, ale patří to k těm lepším Anime, takže se na to podívejte, protože to určitě někoho bavit bude! =)

POtřebuju hlásky!!!

28. listopadu 2009 v 14:12 | Shiori Akira-děsně zamilovaná do itachiho ♥_♥ |  Deník Shiori...

Táákže,je to tu zas...Shiori vás potřebuje!!!! Komu se líbí design s mojim Itachim ♥_♥ ,tak ať mi TU!!! hlásne!!!! Děkuji moc!!!


Za SB pro Heiho team

27. listopadu 2009 v 20:28 | Shiori Akira |  Diplomy za SB
Táákže....upe boží Sbénko......Heiho team...
doufám,že se líbí!!Tale of Heroes 4- Zvěst o temném rytíři

27. listopadu 2009 v 11:10 | Shiori Akira
Šli Dolanarem. Bylo to krásné městečko. Všude kolem plno elfů. Vypadali mile. Najednou Erijel zastavila.
,,Jsme tu" řekla a vešla do budovy. Leion šel za ní. Vevnitř to bylo celé ze dřeva. Bylo tam také hodně květin, které zdobily celou budovu a pak na pravo schody, po nichž se chodilo do vyššího patra. V celé budově bylo ticho. Nebylo to jako ve Stormwindu, kde dojdeš do hostince a sotva slyšíš sebe sama. No co, jiný kraj,jiný mrav. Řekl si pro sebe Leion a sedl si na židli vedle Erijel. Ta objednala jídlo a pak spustila:
,,Leione, vím, že se ti o tom asi nebude chtít mluvit, ale myslím si, že je to až moc důležité"
,,To je v pořádku" řekl Leion a zakousl se do jídla. Úžasná chuť. Nedokázel to popsat. Nevěděl sice co to je, ale bylo to naprosto úžasné.
,,Zajímalo by mě, jak to ochránce myslel, to s tou temnotou" zamyslela se Erijel.
,,To by mě taky zajímalo. Vůbec nevím o čem to mluvil." řekl zmateně Leion.
,,Temnota, temnota...že by to mělo něco společného s tím Temným rytířem, kterého jsme asi před týdnem zničili?" přemýšlela nahlas.
,,Temný rytíř?" divil se Leion.
,,Ano...ty jsi o něm neslyšel? Zničeho nic se objevil a podpálil část Stormwindu. Nemohli jsme ho porazit, byl až moc silný. Po hlavním městě lidí přišel na řadu Darnassus, hlavní město elfů. Naštěstí jsme získali magické žezlo, které jediné mělo tu moc ho porazit, ale i přesto byl Darnassus zasažen jeho ničivou mocí. Jakmile se však rytíř rozplynul, tak žezlo se zničilo společně s ním. Pokud se něco takového stane příště, tak nevím co budeme dělat." ukončila své povídání Erijel.
,,Páni..to jsem nevěděl. To byl vážně tak mocný a zlí? Zajímalo by mě, jak vlastně vypadá takové ztělesněné zlo." zamyslel se Leion.
,,Měl černou zbroj a obrovský meč s lebkou, který modře svítil. Do očí jsem mu ale neviděla, protože měl černou kápi."odpověděla mu Erijel.
,,Waw" zašeptal tajemně Leion a začal si v hlavě představovat podobiznu temného rytíře.
,,Leione, nevím jestli cítíš to samé, ale prostě chci jen říct, že i když se známe teprve hodinu, tak mám pocit jako by jsme se už někde potkali" řekla.
,,Máš pravdu, cítím to stejně. Beru tě jako někoho, koho jsem znal. Sice ne jako blízkého přítele,ale jako člověka, se kterým jsem mluvil a znal ho." zamyslel se.
,,Je to zvláštní"
,,Ano,to je"
,,No nic, jdu se zeptat jestli tu můžeme přespát. Pak za mnou dojdi nahoru." řekla Erijel a zamířila si to po těch dřevěných schodech nahoru. Leion se zamyslel. Pořád mu v hlavě ležel ten Temný rytíř a zničená města. Seděl tam a přemýšlel a postupně si začínal uvědomovat, že je strašně ospalí. Už půjdu za Erijel! Řekl si v hlavě a zamířil si to ke schodům. Jakmile došel nahoru, tak spatřil Erijel, jak si povídá s jedním elfem. Když ho uviděla, tak se uklonila a popošla k němu.
,,Takže můžeme tu přespat. Mimochodem, ty asi nemáš peníze, že jo?" zeptala se ho Erijel, i když už předem věděla, jaká odpověď bude následovat.
,,No...nemám"řekl Leion.
,,Já jsem si to myslela....vrátíš mi je někdy jindy" pousmála se Erijel a společně s mužem se vydala do přízemí.
,,Běž zatím do pokoje, já za chvíli dojdu" vzkázala mu už jen pouhá ozvěna jejího hlasu.
,,Jasně" řekl si pro sebe a vyšel po schodech do dalšího patra.
TO BE CONTINUED

(doufám,že se líilo...pls komenty)

Kdyby neexistoval Kyuubi.......

26. listopadu 2009 v 12:27 | Shiori Akira-smutná

Tale of Heroes 3- Slova ochránce města

24. listopadu 2009 v 15:28 | Shiori Akira
Leion se lekl. Nikdy v životě nic podobného neviděl.
,,Co tu děláš?" zeptalo se ho to stvoření. Byl to obrovský strom s fialovími listy a mluvil.
T-Ten strom mluví! To není možné! A kde je ksakru Erijel??
,,Ptám se tě co tu děláš??" zpřísnil strom a propaloval Leiona pohledem.
Je to tu vážně divný!
,,Jsem tu na cestách" řekl nahlas Leion a doufal, že neztratí odvahu, tedy alespoň ty zbytky, které z ní zbyly během té doby co tady je.
,,Nevěřím ti. Cítím z tebe temnou sílu. Poslali tě Hordové?" otázal se ho strom a přiblížil se k Leionovi.
Co?? Co to říká? Temnota? A že mě poslali Hordové? Nepřátelé? Jak jen může říct, že s nimi spolupracuju?
,,Ne neposlali. A laskavě mě s nimi nedávej dohromady" urazil Leion.
,,Stejně ti nevěřím" pravil strom. Cítil totiž temnotu v Leionově srdci. Možná, že on sám o ní neví.Řekl si strom v duchu, když napřahoval svou obrovskou paži k Leionovi.
,,Zadrž" zazněl hlas mladé elfky a strom se otočil směrem k ní.
,,Proč bych měl?Kdo jsi ty,elfko?" zeptal se Erijel.
,,Erijel z Darkshore,pane"řekla a poklekla na kolena.
Strom zavřel oči a přestal se hýbat.
Co-to? A proč tomu stromu říká Erijel pane? Vířily se Leionovi myšlenky hlavou.
,,Ano,ano...Erijel z Darkshore, mladá druidka! Dobrá! Nuže, tento chlapec je tu s tebou?" zeptal se strom.
,,Ano, cestujeme společně do hlavního města. Vy jste ho nechtěl pustit do Dolanaru? Je to přeci člověk a tudíš spojenec!" spustila příkře Erijel a Leion se jen díval. Díval se jak taková krásná dívka rozmlouvá k někomu tak velkému. Vůbec se nebála, zato on ano. Musím se přestat bát. Není moc úžasné, že holka chrání kluka. To by mělo být spíš naopak. Káral se Leion uvnitř sebe sama.
Najednou se v Erijel ozval vnitřní hlas a strom promluvil jen k ní, tak aby to Leion neslyšel.
,,Temnota. V hlubinách jeho srdce je ukrytá ničivá temnota, která je však zatím bezpečně uzamčená, ale i ty nejbezpečnější zámky jednoho dne zrezivý a zničí se! Nechoď s ním! Pokud se ta temnota v jeho nitru probudí, tak budeš jeho první obětí ty. Dej na mou radu a radši ho zabij!!!" řekl tajemným hlasem strom. Erijel se lekla! On? Že by byl uvnitř takový? To není možné!
Pak se strom zadíval na Leiona.
,,Ty...ve kterém tkví temnota. Dávej na sebe pozor. Nenech se tou zlou věcí ovládnout, až bude nejhůř" řekl naprosto vážným hlasem strom a odkráčel pryč.
Co to říkal? T-To není možné! Já a temnota? To musí být lež. Stresoval se Leion.
,,Leione, musíme si dneska večer promluvit" zvážněla Erijel.
,,Dobře" kývl Leion.
A pak se beze slova vydali do středu Dolanaru.
TO BE CONTINUED

Takže další dílek....doufám,že se aspoň někomu líbí!


Za SB pro Saku[ru]-chan

23. listopadu 2009 v 18:49 | Shiori Akira-děsně zamilovaná do itachiho ♥_♥ |  Diplomy za SB
Táákže diplomek pro Saku[ru]-chan...doufám,že se líbí.....
-chan" alt="pro Saku[ru]-chan" class="center"]


Tale of Heroes 2-Světla v dálce

21. listopadu 2009 v 20:39 | Shiori Akira

Světla v dálce

Takže další dílek =)
...Měla mokré, kožené rukavice, ale on sám měl hřejivý pocit, že je konečně v bezpečí....
,,A co tady vlastně děláš, Leione?" zeptala se Erijel a vyšla pomalím ladným krokem ke vzdáleným světlům. ,,To tě nemusí zajímat!" řekl Leion a sklopil hlavu. Aaaha, takže další tvrdohlaví člověk, který nic neříká! Já mám na lidi zkrátka štěstí.Pomyslela si Erijel a nevěřícně kroutila hlavou. ,,A kam aspoň jdeš?" otázala se ho. ,,Mířím do Darnassusu" odvětil Leion a kráčel dál vyšlapanou cestou v trávě za Erijel. ,,Já tam mířím také" řekla. ,,Hmmm" mumlal si pro sebe. Co to se mnou je? Tohle nejsem já! Jaktože se nezeptám.Jaktože se bojím? Leione, ksakru vzpamatuj se! Je to kvůli ní? To netuším... Vztekal se uvnitř sebe sama. Erijel si všimla, že se Leion pokouší něco říct a protože se už nechtěla dívat jak se trápí, tak se zeptala za něj: ,, Nepůjdeme společně?" O-Ona se mě zeptala.....díkybohu! Oddechl si Leion a znovu se vrátil do reality. ,,No..já nevím,ale asi jo! Pořád lepší než se nechat zabít těma příšerama,které jsou všude kolem"vykroutil se s toho. Nechtěl na sobě dát vědět strach, když se jí jen podívá do očí a nebo když se dotkne její ruky. Nechtěl, aby to poznala. ,,Leione a jak ses tu vlastně dostal? Na ostrově elfů jsem zatím moc lidí neviděla" začala se vyptávat. ,,To je na dlouho" odvětil stručně. Nechtělo se mu o tom mluvit, ne teď. ,,Na dlouho? Tak to je dobré, protože času je hodně a já znám v Dolanaru výborné místo, kde se skvěle povídá." usmála se optimisticky. ,,Dolanaru? Já jsem myslel, že ty světla v dálce jsou osvícené ulice Darnassusu!" divil se Leion. ,,Ne...Darnassus je půl dne chůze od Dolanaru. Půjdem tam........ ,ale až zítra!"sdělila mu plány na zítřek. ,,Dobře" kývnul Leion ,ale pořád se jí neodvažoval podívat do očí. Šli už několik minut. Povídali si o všemožných věcech. Leion se vyptával Erijel na její kouzla a ta mu s radostí vyprávěla vše, co o nich ví. A naopak Leion zase vyprávěl jak to vypadá ve Stormwindu. Když tu najednou zastavili před velkým křovím. Erijel prošla skrz a Leion ji odvážně následoval. Najednou ho obklopilo obrovské množství světel. Musel si zakrýt oči, aby neoslepl. Zůstal stát. Bál se, že když udělá jediný krok poslepu, tak někam zahučí. ,,Erijel?" řekl, ale nikdo se neozval. ,,Erijel!"zařval už víc. Najednou však svit ustal a něco, nebo spíš někdo se před ním objevil.
TO BE CONTINUED

komenty pls!!!