..

Horribbly school?NEVER!-kapitola 6-7 speciál

25. října 2009 v 13:39 | Shiori-san

Takže další pokráčko úspěšné (teda u mě jo) povídky od Anko!!!


↓↓↓Co dělala odpoledne...
Haruhi
Haruhi šla na autobus spolu s Narutem, Nakashimou a Ino protože ty jely také tím samím autobusem. Holky (a Naruto xD) si celou cestu povídaly o aquaparku a po jedné zastávce Naruto a Haruhi vystoupily. Po jedné ulici šel každý jiným směrem Haruhi se s Narutem rozloučila a šla dál. Pak konečně došla domů. Hodila si tašku do rohu v předsíni, a šla do svého pokoje. Tam se podívala na svůj projekt na vyhledávání mimozemšťanů ale pořád to nic nevyhledalo (překvapivě). Haruhi se naštvala a měla chuť do toho kopnout ale nechala to být. Byla ráda že byl konečně pátek a nemusí se starat o školu (sice byl první díl pondělí takže to nějak nevychází ale nemáte to fuk? Prostě už byl pátek xD). Takže rovnou zamířila k compu. Tam chatovala s Narutem a hrála nějakousi hru (xD).

Shiori
Shiori šla pěšky protože to od školy nemá zase tak daleko. Když došla domů hodila tašku do školy do koše (její rituál každý pátek xDD) a šla do kuchyně. Tam si vzala špagety a začala si je vařit páč neměla oběd. Vzala si to do pokoje a šla k PC taky. Našla si tam Haruhi tak s ní pokecala a při tom jedla špagety. Přitom si také přidávala článek na blog a pak se podívala jestli jí vyšel další díl oblíbeného anime. Vyšel, Shiori zajásala ,poslala Haruhi dopr*ele a šla se dívat na anime (gome Haru xD). Když to skončilo ona byla rozčílená páč... co já vim co se v tom anime stalo xD a šla si vzít další várku špaget. Když se vším tím skončila šla se dívat na TV a přitom si kreslila. Do toho jí zavolala Yumi takže s ní kecala...Prostě je to všehoschopná holka a za odpoledne toho stihne hodně mno... xD

Kotia
Kotia šla pěšky spolu s Tobim protože náhodou bydleli ve stejném domě (jakože činžáku samozdřejmě xDD). Nebyla by jejich cesta co by se nesmály a nedělaly při cestě blbosti. Když došli domů Tobi si ještě zašel ke Kotie protože si u ní asi před týdnem nechal mp3jku (co tam u ní asi dělal xDD hej opisoval úkol jen :D). Kotia mu dala mp3 a šla si vzít sushi co měla v lednici páč taky nejedla. Otočila se a Tobi stál za ní s psíma očima. "Co je Tobi ty jsi taky neměl oběd? No jo.." řekla Kotia a položila sushi na stůl a šla pro 2 talíře. Dala Tobimu polovinu a Tobi se usmál a poděkoval (což přes masku nebylo vidět xD). Pak Tobi už raději šel a Kotia šla s ním ke dveřím. Tobi myslel že by dal Kotie menší pusu než odejde ale to nemohl páč by si musel sundat masku a bylo by to moc komplikované tak raději jen s rozloučením odešel.

Karin
Karin jela taky autobusem ale jiným, došla na autobus a tam potkala Gaaru. "Gaara? Co tu děláš??"ptala se Karin. "No já bydlím na Konožský 88" odpověděl jí. "Nekecej?! Já na 85! Já tě tu nikdy neviděla!" divila se Karin. "Jo no já totiž chodim doprovodit na autobus Naruta a spol a taky chodim na oběd" vysvětlil jí. "Aháá tak jo"řekla Karin a začervenala se. Přijel autobus a překvapivě si neřekly ani slovo. Pak vystoupili a každý šel jinam protože se domy už rozdělovali do dvou ulic. Gaara dal Karin pusu (:D) a odešel. Karin zrudla a usmála se. Pak šla domů. Dala si tašku na postel když přišla a jídlo si nedělala protože měla domluvený oběd s Nakashimou.

Nakashima
Nakashima jela spolu s Ino dál autobusem a o dvě zastávky dřív vystoupila. Šla domů dala si domů věci a šla se podívat na svůj blog sugoianime.blog :D:D. Pak se šla podívat taky na anime a pak se šla převlíct a pak na oběd s Karin. ( K tomu nic říkat nebudu prostě byli na obědě xD)

Ino
Ino konečně vystoupila a šla domů. Když došla ze zastávky domů položila si tašku na postel a šla si dát pizzu. Co seděla u stolu a jedla koukala na pomalou ubíhjící vteřiny na hodinách a potom šla na počítač. "Prej že má ta ryba hlad" řikala si pro sebe zatím co pařila Happy Aquarium na facebooku. Najednou jí začal zvonit telefon. "Um halo?"zamumlala Ino. "Em ahoj nechceš vííš..noo"koktal hlas z telefonu (LOOL telefon xD). Ino hned poznala Itachiho hlas "Kýýaa" zařvala Ino a hodila si telefon do druhé ruky a poslouchala. "Jako myslel sem jít třeba do kavárny" vykoktal Itachi a Ino jen vykřikla "Ííííp, jjjj eeh jo, ve tři ok ok"a položila telefon. "tú, tú, tú ,tú...Eh cože?" řekl si Itachi ale zavěsel teda a šel protože už bylo třičtvrtě. "ÁÁíááá" začala šílet Ino a mšla se rychle učesat a nalíčit atd... Pak se sešli v kavárně a Ino neměla slov jen byla celá rudá. Bezeslov si sedli a když přišel ten...jak se to menuje? No prostě ten idiot co objednává xDDD a zeptal se co si dají řekli "Jáá, si dám tohle kafe" řekla Ino a ukázala na "cosi" co vypadalo jako kafe na jídelním lístku (reps. nápojovým) "A já si dám tohle kafe a jahodový dort" on odešel a Ino se Itachiho ptala "Já myslela že jahodový dort nemáš rád?" a on na to "Ne, ten je pro tebe". Ino se jen začervenala a nic neřekla. Když to dopili atd, šli ven a tam potkali Karin a Nakashimu "Ahojky"řekla Ino a Nakashima a Karin zamávaly. Pak šli všichni společně domů.

Yumi a Hitomi
Yumi šla společně s Hitomi. Šli pěšky přes park. V parku potkaly Sasoriho a Sasukeho který si povídali co je to umění xD. Holky je pozdravili a oni okamžitě přestaly mluvit a zrudli jen tak zamávali. Holky jim nabídli jestli nechtějí jít s nimi a kluci přijmuli protože bydleli kousek od nich. Kluci se zase rozpovídali o umění a Hitomi jim pak skočila do řeči "Já se musím zastat nee-chan teda Anko teda Nakashimi teda Deidary (xDDLOL) že umění je výbuch" "To není pravda umění je dlouhotrvající bla bla XD" rozčiloval se Sasori. Sasuke se mezitím zapovídal s Yumi že jsou to blbci xD. "Kdožejetublbec blbcové?!" zpozorovala Hitomi a ptala se Yumi a Sasukeho. "No já myslel spíš Sasoriho ne tebe" řekl Sasuke a začervenal se Hitomi se hned taky začervenala a pak šli bezeslov dál. "Tak čaute"řekli Sasori a Sasuke kteří odbočovali. "Oky pa"řekli holky a šli dál. pak se rozloučili i ony a každá šla domů. Yumi šla domů a zapla si TV. Dávali nějakou dobrou detektivku takže jí to bavilo ještě si přinesla z ledince instantní ramen a koukala se. Hitomi přišla domů a nadšeně zvedla svojí rockovou kytaru. Zahrála dvě noty a nebavilo jí to takže jí hodila z5 do kouta a šla se najíst nějakýma bramborama (LOL Hitomi brambory pamatuješ? v pátek :D). Pak šla jako všichni k PC a později chatovala s Nakashimou (zase psaly nějakou povídku xDD).

__________________________________________________________________
A večer= skok o cca 5 hodin..... 20:00.....

Haruhi
Haruhi šla k TV a zapnula si animax. Koukala se na Bleach, InuYashu a Soul eater což jí zabralo hodinku a půl a protože byl pátek nehodlala jít spát, takže šla nejdříve do lednice a tam vyhrabala jogurt. Potom šla na PC a chatovala s Narutem. Super se tam bavila, jak by se mělo bavit v pátek xD. když bylo 23:00 šla na balkon a koukala se na ulici a na nebe. Ale najednou něco proběhlo kolem, Haruhi zkoumala co to bylo ale na nic nepřišla. Najednou se to objevilo přímo před ní a schodilo jí to na zem. Byl to v černém oblečený ninja s modrou listovou čelenkou na krku. "Aaaa co chceš?"vykřikla Haruhi a ninja si sundal masku. "Naruto??!" řekla překvapeně Haruhi a Naruto se usmál. Haruhi se začala smát s poznámkou "Jsi fakt nenápadnej s tou čelenkou" Naruto to ignoroval a začal jí líbat. Haruhi byla v šoku. "naruto.." řekla potichu a Naruto se znovu jen usmál. "Co tu kruci děláš?!" probrala se a stoupla si. "Líbil se ti můj akční příchod?!" řekl Naruto svým typickým tónem. Haruhi měla chuť dát mu facku ale zároveň i polibek xD. Haruhi si na konec sedla na židli ke stolu co byl na balkoně a Naruto naproti ní. Povídali si tam až do půlnoci a nakonec u toho stolu usnuli.

Shiori
Po náročném dnu Shiori skočila do postele a četla si časpois. Nějak při tom usnula a za hodinu jí probudil telefon. Shiori se probrala a zvedla ho. (LoL ted použiju hlášku z mistra beana xD).. "Halo?"řekla Shiori a ozvalo se "Lucie řekni že mě miluješ nebo to skončí!".."děláte si ze mě prdel ne?"řekla Shiori a položila telefon. Muž co mluvil na druhé straně skočil z mostu v domění že ho Lucie nemiluje xDD. (U Lucie...."Co asi teď dělá Roberto asi mu zavolám" xDD). Shiori se tedy zvedla a šla na PC. přidala něco na blog a pak si šla kreslit. Když už neměla co dělat šla ve 22:30 spát.

Kotia
Kotia seděla na pohovce a myslela na Tobiho, nevěděla proč ale zamilovala se do něj, asi už jen z toho důvodu že je stejně šílenej jako ona. Pak si zapla televizi a začala se koukat na velmi zajímavý díl Naruta Shippuuden. "Protože Kakashi-sensei....."....CRRR...CRRR a do toho...VELKAA RÁNA...Kotia šla otevřit a ve dveřích stál Tobi. "Co je Tobi teď je to důležitý! Ten díl se neopakuje je to speciální díl.." zavrčela Kotia a Tobi na to "Tobi neumí vařit Tobi vybuchne Tobi ohoří víc než když se Deidara-senpai naštve!!!!!" Kotia šla otráveně za ním do bytu. A to ještě nevěděla že si zabouchla klíče. Mezitím v TV řekli něco hrozně důležitého "Protože Kakashi-sensei....je ŽENA!!!!" (to není spoiler to je výmysl XDD). Kotia došla k Tobimu a tam byl všude kouř a něco se pálilo. Kotia běžela ke sporáku a vykřikla "Už vím co to u mě tak smrdělo nediv se když to jde až přes strop ty debile neumíš vařit špagety!!" seřvala ho a Tobi jen nevinný výraz alá "já muzikant". Kotia mu to tam spravila a potom šla zpět domů ale zjistila že si zabouchla klíče. "Tobiiiiiiiiiiiiiiiiiiii řvala přes celou chodbu. "Co Tobi?!" řekl ustrašeně Tobi. "Achjo budu muset spát u tebe Tobi!".. "Jupíí Tobi má matraci Tobi přinese!! Tobi zabouchl klíče!"..."Tobi jj..jj Tobi matra..TOBI COO?!!!!" vykřikla Kotia. "Nezabouchl klíče Tobi žertoval" řekl Tobi a začal se smát. "Ty zmetku" řekla Kotia a pak šla s ním dovnitř. pak si Tobi hještě pro sebe řekl (Tobi nezabouchl klíče, Tobi zabouchl do Kotinky) xDD (Karin, Ino Haruhi to mi připomíná Terezu xDDD). Pak Tobi dal Kotie matraci na zem a pak šli spát (já vim zní to hrozně divně ale berte to úplně normálně xD pls jsou to jenom sousedi a spolužácí :D)

Karin
Karin si sedla na postel a byla ráda že je už konečně za ní ten dlouhý, školní týden. Nemyslela na nic jiného než na Gaaru. Karin se stráášně nudila tak šla z té nudy na PC. Tam si také hrála s Happy Aquarium :D a pak chatovala s Nakashimou a Ino. Potom se šla koukat na TV Naruto Shippuuden a šokovala jí ta věc že "Kakashi-sensei je žena!!" (chudák Kotia že to neviděla :D:D). Karin se u toho spíš smála, každopádně bylo 22:00 a ona spát nechtěla ale zase nevěděla co dělat. Přemýšlela co asi dělá Gaara..Volat mu taky nechtěla kdyby třeba spal. Tak šla z nudy zase na PC a tam se rozzářila když viděla že je Gaara online, a Gaara jí napsal něco co jí vyrazilo dech.. Napsal jí že se do ní zamiloval a to hodně. Karin se neubránila a omdlela. Potom na zemi i usnula.

Nakashima
Nakashima přišla pozdě domů protože byla venku s Hinatou a Sakurou (jéé kéž by). Nakashima skočila na pohovku a zapnula TV. Byla tak ráda že leží a dávali Naruta Shippuuden "Super!!" řekla si Nakashima a pozorně poslouchala větu "Protože Kakashi-sensei je....CRRR".."ÁÁ teď né chci to slyšet" řekla naštvaně Nakashima a šla otevřít dveře. Když už byla skoro u dveří začal jí zvonit telefon "Pomoooooc co dřív" řvala Nakashima a trhala si vlasy (ne doslova :D). Zapoměla na dveře a šla zvednout telefon. "Ahoj Naky" ozvala se Kotia(neřešte KDY jí volala xD). "Ahoj" odpověděla Nakashima. "Hele viděla si tu důležitou scénu v Narutovi ten kakashi je...?". "No díky tobě, a tomu kreténovi za dveřma (mimochodem to bude určitě nějakej úchyl já tam nejdu) sem to taky neslyšela!!". "Hm škoda tak pa" řekla Kotia a položily telefon. Nakashima si sedla na pohovku a koukala se dál. zvonek pořád zvonil. "Kua no jo!!" řekla Nakashima a šla otevřít. Otevřela dveře a stál tam Deidara. "ÁÁ měla sem pravdu je to úchyl!" křikla Nakashima a zasmála se. Deidara zavrtěl hlavou se slovy "Ahoj co? No dovol, i když máš asi pravdu" Nakashima se chtěla zeptat co tam dělá ale nestihla to protože se na ní Deidara vrhnul a začal líbat. Nakashima byla v hrozném šoku. Odstrčila ho a divila se "Co?? To je stejný jako minule o co ti sakra je Deidaro?!". "Jak se můžeš takhle hloupě ptát Naky??" řekl Deidara a usmál se. "Cože?! nemám v tom moc jasno, co tu vůbec děláš?! Vypadni je půl dvanáctý si normální?" řvala Nakashima a strkala ho zpátky do dveří. "A-ale já tě..miluju!" řekl Deidara ale Nakashima už zavřela dveře. Pak se probrala znovu je otevřela a řekla udiveně "Ty, koho, kde, ty mě já tě mě CO????". Deidara se zasmál a šel dovnitř. "Můžu tu u tebe ještě aspoň půl hoďky zůstat??" prosil a Nakashima nakonec dovolila. Sedli si na pohovku a chvíli bylo ticho. "Když o tom tak přemýšlim...myslím že tě taky miluju" řekla potichu Nakashima. "Vážně?!" ptal se Deidara a Nakashima ho pomalu, dlouze a jemně políbila :D. Potom mu řekla"Ale už vážně musíš jít sejdeme se zítra ok? přijď klidně ráno". "Tak jo přijdu ráno" usmál se Dei a odešel. (Dovolila sem si to trošku delší protože předtím to bylo dost krátké ;))

Ino
Ino se koukala na TV a pak si šla napustit vanu (gome že u ostatních sem to nenapsala berte bto že jste se sprchovali předtím než sem to napsala). Lehla si do vany a jako všichni myslela na Itachiho samozdřejmě. Najednou jí zazvonil telefon který měla náhodou vedle vany. "Kua já tak nenávidím telefony"( INO LOL telefon! :D vždycky si do školy ber pastelky xDDDDD lidi neřešte! XD) a otráveně telefon zvedla. "Halo?"řekla znuděným hlasem. "Eh ahojky" řekl Itachi který jí zase volal. "je čau, jak je?" řekla Ino už trochu příjemnějším hlasem. "No dobrý, co děláš?" ptal se. "No nic moc koupu se :D" odpověděla Ino. "Neříkej to já taky" řekl Itachi a oba si pomyslely že škoda že každý sám xD. (toho Itýho si v tý vaně nedokážu představit xDD) "No a proč vůbec voláš??" ptala se Ino. "já nevim nějak se nudím nechceš se zítra sejít?? Já volal Deidýmu že by jsme se mohli sejít i s Nakashimou a s ním.". "Eeeeeh s Naky a se sirkou? Fakn klidně..". "Ok, ok zítra se sejdem u parku ok, tak čau".. "Ahoj" řekla Ino a hodila mobil na zem. (Počkej kdybych tam byla tak bych kjí za tu sirku zabila lidi ani nechtějte vědět co to je xD). Ino vylezla a po zahrání známého akvárka šla spát.

Hitomi
Hitomi seděla u PC zírala do obrazovky a dělala všechno možný (včetně psaní povídky s Nakashimou :D). Pak se šla osprchovat a sedla si k televizi. Nějak jí to tam nebavilo, dokud se nepodívala na díl NS kde zjistila že Kakashi je žena (LOOOOL xDDDDDDDDDD já vim už je to trapný :D:D). Když to skončilo šla si kreslit ale zanedlouho to skončilo v koši. Nudila se tak šla na balkon a koukala se na ulici. Najednou vidí jak jde Sasuke, Karin a Suigetsu po ulici. "Ahoj Sutsí! Sasůů! Karin!" křičela na ně a oni se na ni otočili. "Nazdar nechceš s náma házet rajčata na Ibikiho a Božky dům??"(LOOOL Hitomi :D:D berte to tak že Božka je nějaká přítelkyně Ibikiho je to taková naše tradice v povídkách :D). "No jasně!" souhlasila Hitomi a vzala z ledničky ještě vajíčka a běžela za nima. "Tak hele mám i vajíčka jdeme na to". "No bezva Hitomi, to bude sranda!" pochválil jí Suigetsu a šli. Hrozně se tam bavili a házeli po domu vajíčka a rajčata. Ibiki vylezl a chtěl začít hudrovat, ale nestihl to protože mu rajče skončilo na obličeji. To už raději všichni utekly. "no to byla sranda" řekla Karin a pak už se měli jejich cesty rozejít. "Tak ahoj" rozloučili se všichni a Karin čekala že od Sasukeho dostane pusu na rozloučenou..nedostala protože jí dostala Hitomi. Hitomi zrudla a málem omdlela. Pak šla celá rudá domů, a po chvíli dívání na TV šla spát.

Yumi
Yumi se koukala na nekonečnou detektivku která trvala opravdu asi pět hodin (lol já vim xD bylo to několik dílů). Když už jí to nebavilo vypnula to a šla si kreslit. To jí trvalo hodně dlouho protože se jí to nějak nobvykle dařilo (gome nic tím nenaznačuji ok? XD). Pak šla na PC a tam si na facebooku našla Sasoriho, tak z toho byla celá veselá xDDD a dokonc byl i online. Tak chvíli kecali a Yumi si pak šla pro nějakou čokoládu a tu jedla při sledování jednoho anime (Sasoriho už odehnala xDD). Po tom byla už hrozně unavená tak šla spát.
(Gome už mě vůůůbec nic nenapadlo příště budeš víc neboj)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tifa (SB) Tifa (SB) | Web | 25. října 2009 v 14:37 | Reagovat

JJ ale tento se mi zdál hezčí  :-D

2 *Masíí tvé SB xD* *Masíí tvé SB xD* | Web | 25. října 2009 v 18:32 | Reagovat

ahojky SB.. jak pak se mas?, a co pa vikend??

3 Tifa (SB) Tifa (SB) | Web | 25. října 2009 v 20:00 | Reagovat

Tak co, už si zdravá?:D

4 Tifa (SB) Tifa (SB) | Web | 25. října 2009 v 20:03 | Reagovat

JJ tak to já už jen kašu a zítra jdu k doktorce a snad taky budu ještě doma:D musím kašlat před mamkou 8-)

5 Tifa (SB) Tifa (SB) | Web | 25. října 2009 v 20:11 | Reagovat

díky  :-D  :-D  :-D

6 Sakata-chan Sakata-chan | Web | 25. října 2009 v 22:49 | Reagovat

Ahojí, na blog sem si už vložila to hodnocení blogu, co sis u ma objednala, thak si to můžeš vyzvednout :) Ať se líbí :) Zatim pa-a

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama