..

Horibbly school?NEVER!-kapitola 4

19. října 2009 v 12:57 | Shiori Akira

Tak tenhle dílek je fakt mooooc!!Nemůžu ete tedka!!


A tak se naše "párty" trochu rozpadala. Všichni už si oblíkali své mikiny a po minutách všichni z neuklizeného sklepa zmizeli. Jelikož byla druhý den škola, tak měli co dělat s tím aby se vyspali alespoň 3 hodiny. (protože párty trvala až do 4 ráno) Když Nakashima odcházela domů tak jí doběhl Deidara, kterému se vůbec spát nechtělo. Nakashima dělala jakoby nic, protože se bála, že se před ním ztrapní.
"Máš ten úkol z dějáku?" zeptal se Deidara.
"Cože? (zív) on ňákej byl?"
"Jasan… měli jsme doplňovat slova do vět. A jestli chceš tak si ho můžeš ještě jít ke mně opsat."
"Coo? Tak pozdě?... Nebo spíš tak brzo… no jo tak jdeme k tobě."
"Tak jo!" vykřikl šťastně Deidara…
Ostatní už šli spát ale Nakashina si u Deidary opisovala úkol.
Zrovna když napsala poslední slovo tak na ni Deidara skočil a oba spadli na zem.
Potom ji Deidara začal vášnivě líbat. Nakashima byla jako omráčená a nezmohla se na nic…

"CRRRRR!!!!!" začal všechny hned otravovat budík v 7:00.
(akorát Nakashima se probudila trochu divně - pod Deidarou)
Tak se všichni začali scházet jako každé ráno, ale Haruhi pořád nepřicházela a to už bylo 7:55. Holky už museli do školy, tak přestali na Haruhi čekat. Začala hodina a do třídy vešel Jiraiya.
"Dnes sem váš suplující na hodinu zeměpisu!" zařval jako by to vůbec nikdo netušil.
V tom vlítla Haruhi do třídy a přímo na Jiraiyu. Celá třída vybuchla smíchem a Haruhi byla rudá jak rajče. Jiraiya se jenom přitepleně usmál a řekl: "Když seš dívka tak ti to prominu."
Zbytek hodiny byl nuda protože Jiraiya furt lhal a nic nevěděl.
Byla přestávka a Kotia, Hitomi a Yumi se sešli u automatu na kafe a začali tam děsně pomlouvat Naruta: "Je strašně slizkej!" řekla Yumi s nechutným výrazem. "A nesplachuje po sobě!" řekla Hitomi. Kotia se zasmála až se jí kafe vylilo a všechny utekli aby tu nemuseli uklízet. Karin seděla v lavici a pozorovala zamilovaně Gaaru od kterého pořád cítila polibek na tváři. "Ahojdá!" zařvala Ino až se Karin lekla.
"Um ahoj" špitla Karin a dál sledovala Gaaru. "Co je teď??" Vlítla mezi ně Shiori a tázavě se podívala. "Máme informatiku, Shiori infošku!" řekla Ino a odstrčila Shiori od nich. "Pff jupíí konečně něco zábavnýho"řekla Shiori, vzala si tašku a šla na chodbu směrem do učebny. Cestou narazila na Kotiu, "Ahoj Kotíí" pozdravila ji Shiori a Kotia též, zrovna byla docela v klidu né jako obvykle teda až do tý doby co tam vletěl Tobi. "Sateee Kotia-chaaan!"zařval Kotie do ucha. "Um ahooooooooj Tobiiiiiiii " oplatila mu Kotia, zasmála se a pokračovala s Tobim. Shiori jen zavrtěla hlavou a šla za nimi. Karin, Ino a Nakashima co byli ještě ve třídě se taky sebraly a šli ke třídě. "No tyjo chápete ve čtyři v noci sem byla u něj a pak...no.."vyprávěla Nakashima svůj noční zážitek xD. "Fakt jo?"ptala se nevěřícně Karin. "No jo ale pryč ode mne co ty a Gaara?" začala rýpat Nakashima. "Ahhhh nemůžeme raději zůstat u tebe? My noo..." než něco Karin řekla otočila se a v tom jí na tváři přistál Gaarův polibek "Ahoj hej pokecal bych ale mám naspěch"a co to dořekl začal se zvoněním utíkat. "No tak nějak tak to mezi námi je hih"zasmála se Karin a otočila se na holky, které tam ale už nebyli. "Vy zrádci!!!!"řekla Karin která stála uprostřed chodby a pak se rozběhla do třídy. "Za-p-něte........si....své...počííítače...." říkal pomalu Ebisu který si myslel, že když ví co je to PC tak je IN a COOL. Najednou do dveří vletěla Karin. "Gomeeeen oni mě nechaly na chodbě"řekla a vražedně se zadívala na určité dívky. "Jdi ke svému počítači....."potom přemýšlel protože chtěl říct Karinino přijmení ale nakonec ho nikde nenašel tak to prostě nechal. "Takže otevřete si Word, je hned vedle složky Dokumenty které jsou na ploše na které by jste měli mít krásnou louku". Samozdřejmě nikdo kromě Shikamara kterýmu se louka líbila, tam už dááávnou louku neměl. Všichni si rychle otevřeli Word a pak se šli všichni dívat na net. "Jéé včera můj blog navštívilo 50 lidí nemožný!!" řekla Shiori která nevěřícně koukala na toplist. "Cooo??? No já mám neuvěřitelnách 25 za den!" řekla naštvaná Nakashima co se nakláněla k Shiori.Celý zbytek hodiny probíhal podobně Ebisu diktoval pokyny splnitelné vmžiku Konohamarem a ostatní na netu. (mimochodem ukázka naší hodiny informatiky XDDD). Když skončila hodina všichni šli domů....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama